האמת על בלוטת התריס

האמת על בלוטת התריס

לרפא את בלוטת התריס ולשים קץ לבעיות רפואיות נפוצות כמו: השמנת-יתר, עייפות כרונית, דיכאון וחרדה, נשירת שיער, ידיים ורגליים קרות, עצירות או הפרעות במערכת העיכול, ערפול מוחי מחלות לב ויתר-כולסטרול בדם, בעיות פוריות והפרעות במחזור החודשי.
 • יבואן: https://store.heliconbooks.com/?id=landingpage&bookid=Balutat_Hatris_Niv

מפרט טכני

מאפיינים
שם המחבר: סוזי כהן
מס' עמודים: 234
תאריך הוצאה: ינואר 2017
עריכה מדעית: ד"ר גיל יוסף שחר (MD)
הקדמה : ד"ר גיל יוסף שחר
ד"ר אלכסנדר ארדיטי
מאפייני מוצר: קניה מאובטחת באתרמשלוח חינם
מחיר : 98

מבצע: 78 ILS

 • קניה מאובטחת באתר
 • משלוח חינם

לרכישת הספר בגירסה הדיגיטלית לחצו כאן

לרפא את בלוטת התריס ולשים קץ לבעיות רפואיות נפוצות כמו:

השמנת-יתר שאינה מגיבה לדיאטה, עייפות כרונית, דיכאון וחרדה, נשירת שיער, ידיים ורגליים קרות, עצירות או הפרעות במערכת העיכול, ערפול מוחי מחלות לב ויתר-כולסטרול בדם, בעיות פוריות והפרעות במחזור החודשי.

האם אובחנתם כמי שסובלים מתת-פעילות של בלוטת התריס ולמרות שקיבלתם תרופה המשכתם לסבול?

אינכם לבד. הספר יחשוף בפניכם את כל הסיבות מדוע במקרים רבים נטילת התרופה אינה מסלקת את תסמיני המחלה ומדוע בדיקת ה-TSH אינה יכולה להוות כלי אבחוני יחיד.

האם התלוננתם בפני הרופא שלכם על תסמינים שהבדיקות לא גילו את סיבתם?

בדיקות רפואיות עלולות "לפספס" רשימה ארוכה של תסמינים שנובעים מחסר בהורמוני בלוטת התריס. ספר זה ילמד אתכם מהן הבדיקות הרפואיות החיוניות שעליכם לבקש מהרופא שלכם וכיצד לפרש אותן נכונה.

מה אתם יכולים לעשות בעצמכם כדי למנוע חסר בהורמוני בלוטת התריס?

הספר יתווה לכם תוכנית לריפוי בעיות רפואיות הנובעות מחסר בהורמון התריס, בשילוב תרופות ובלעדיהן. תלמדו להכיר את המזונות המרפאים ולהימנע מהמזונות המזיקים, תלמדו על תוספי התזונה המועילים ותכירו גם אילו תרופות יעילות יותר לטיפול בתלונותיכם.

 

"ספר זה עשוי לסייע לכם לרדת במשקל, למנוע סוכרת, להוריד את רמת הכולסטרול בדם, להקל את ההפרעות במחזור החודשי, לשפר את הפוריות, למנוע דיכאון ולהיות בריאים ומאושרים. אני סבור שזהו ספר חובה שצריך להיות בביתו של כל מי שסובל מתת-פעילות של בלוטת התריס, וגם אצל הרופא המטפל."

מתוך ההקדמה לספר מאת ד"ר אלכסנדר ארדיטי (MD)

 

"בספר חשוב זה תלמדו מדוע אמצעי האבחון של הרפואה המערבית - בדיקת ה-TSH - איננו מספק, ומדוע ייתכן שאתם סובלים מתת-פעילות של בלוטת התריס גם אם רמות ה-TSH שלכם תקינות. אם אתם סובלים ממחלה של בלוטת התריס, הספר הזה יכול לחסוך לכם סבל רב ולעזור לכם לאזן את הורמוני התריס שלכם במהירות רבה."

מתוך ההקדמה לספר מאת ד"ר גיל יוסף שחר (MD)

על מחברת הספר

סוזי כהן (RPh), רוקחת מנוסה שזכתה לפופולאריות רבה בארה"ב לאחר לימוד ומחקר של הנזקים הבריאותיים שנגרמים לגופנו כתוצאה מחסרים של ויטמינים ומינרלים, הנגזלים מגופנו בגלל תרופות וכתבה על כך בספרה "האמת על התרופות" (פוקוס, 2014). גם בספר זה עוסקת המחברת בסוגיה חשובה, שעשויה לרפא מחלות ותסמינים שאינם זוכים לטיפול הראוי. סוזי כהן כתבה מספר ספרים פורצי דרך לקהל הרחב. אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלה: www.suzycohen.com.

לקריאה נוספת:

כתבה של ד"ר אלכסנדר ארדיטי: "בלוטת התריס: הסיבה בגללה אתם לא מגיעים לאיזון", YNET , 2/2/2017

כתבה של מירב הראל: "האמת על בלוטת התריס", אתר סלונה, 2/2/2017 

המלצה של ד"ר ישראל יפה (MD) על הספר:
סוזי כהן, רוקחת מוסמכת מארה"ב, כתבה ספר נפלא ששמו "האמת על בלוטת התריס", שתורגם ויצא בעברית בהוצאת פוקוס. הספר פותח חלון להבנה טובה יותר של המגפה הנפוצה בכל העולם המערבי וכמובן גם אצלנו בישראל.
 
ישראלים רבים סובלים מתסמינים הנובעים מבלוטת התריס, אך הבעיה כלל לא מאובחנת אצלם ולכן הרופאים מטפלים בתסמינים שלהם ולא בשורש הבעיה, שהיא בלוטת התריס. 
בעיות בבלוטת התריס יכולות לגרום למגוון רחב של תסמינים, כמו עודף משקל, מצב רוח ירוד, עייפות, חוסר באנרגיה, מיגרנה, התמכרות לקפאין או לסוכר, נדודי שינה, כאבי גוף ומחלות אוטואימוניות. נשים עלולות לסבול גם בעיות וסת, פוריות ותסמיני גיל המעבר. 
לאחר שתקראו את הספר תתחילו להבין מהם הגורמים האמיתיים לתסמינים שלכם וכיצד לאבחן, ולטפל בהם.

ד"ר ישראל יפה (MD) הוא רופא המטפל בבלוטת התריס ובבעיות הורמונליות כבר למעלה מ-20 שנה. אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלו: www.thyroid.co.il

 

 

מוצרים נילווים

סמן את המוצרים שברצונך להוסיף ולחץ על כפתור
 • האמת על התרופות
  מהן התרופות אשר מרוקנות את מאגרי הוויטמינים והמינרלים מגופנו וכיצד להשלים את החסרים בדרך טבעית. ספר...
  מחיר 98

  מבצע 78

  פרטים כלליים קנה עכשיו