חיים עם הסרטן

חיים עם הסרטן

גישה חדשה לטיפול משולב בסרטן

מפרט טכני

מאפיינים
שם המחבר: ד"ר קית בלוק (.M.D)
מס' עמודים: 360
תאריך הוצאה: 18/10/2010
תרגום: ד"ר חנה גבאי
עריכה מדעית: פרופ' יעקב שהם ( M.D.)
הקדמה : פרופ' יעקב שהם ( M.D.)
מאפייני מוצר: משלוח חינםשירות לקוחות מקצועי ואדיבקניה מאובטחת באתר
מחיר : 98

מבצע: 78 ILS

  • קניה מאובטחת באתר
  • משלוח חינם
  • שירות לקוחות מקצועי ואדיב

השילוב הטוב ביותר בין רפואה קונבנציונאלית לטיפולים משלימים נתמכים מדעית

תוכניות תזונה, פעילות גופנית ושלומות גוף-נפש

דרכים מוכחות לשיפור יעילות הטיפול תוך הפחתת הרעילות ותופעות הלוואי

תוכנית לתחזוקת הגוף כדי להישאר נקיים מסרטן

ד"ר קית בלוק הוא רופא בעל שם עולמי שנחשב פורץ דרך בטיפול חדשני בסרטן. כמנהל רפואי של מרכז בלוק לטיפול משולב בסרטן בארה"ב, הוא טיפל באלפי חולים, שהמשיכו לחיות חיים ארוכים ומלאים, הרבה מעבר לתחזיות הקודרות שניתנו להם. ספר זה, המהווה תמצית ניסיונו העשיר בן 30 שנה, נועד לתת לחולים תוכנית שיטתית ומבוססת מחקרית, שתאפשר להם להחזיר לעצמם את החיוניות הגופנית והרגשית שלה הם זקוקים כדי לעמוד בדרישות הטיפול ולהחלים.

זהו ספר מעודד, אנושי ובר-סמכא, שחולים רבים ציפו לו. הספר מבוסס על הבנה מעמיקה כיצד פועלים הגוף והנפש במשותף כדי לנצח את המחלה. הוא מיועד לחולי סרטן - הן למי שאובחנו לאחרונה והן למי שסיימו את הטיפול ורוצים למנוע את הישנות המחלה. תוכניתו של ד"ר בלוק, המפורטת בספר, היא קלה להבנה ומאפשרת לכל אחד ליישם אותה, חלקים מסוימים בכוחות עצמו וחלקים אחרים בעזרתו של מטפל מקצועי.

ספר חדשני זה מציע:

·גישות משופרות לטיפולים הקונבנציונאליים, לצורך הגברת יעילות הטיפול ולהפחתת הרעילות, כמו "כרונותרפיה" – כימותרפיה המתוזמנת על-פי השעון הביולוגי הייחודי לכל חולה.

·תוכנית תזונתית שתגרום לסביבה הביוכימית של הגוף למנוע את צמיחת הגידול או הישנותו, וכן תחזק את יכולתה של המערכת החיסונית לתקוף את שארית התאים הסרטניים שנותרו בגוף.

·תוכנית מפורטת לנטילת תוספי תזונה מיוחדים, המיועדים למנוע את תופעות הלוואי, להקל את תסמיני המחלה ולרסן תהליכים, כמו דלקת וגליקמיה, העלולים להזין את הסרטן אם לא יטופלו כראוי.

·תוכניות חדשניות לפעילות גופנית ולהפחתת לחצים, המחזקות את הגוף והנפש, מפחיתות את הדיכאון ותומכות ביכולות הגוף לרפא את עצמו.

·תוכנית תחזוקה מלאה לתקופת ההפוגה, כדי למנוע את הישנות הסרטן.

·הסברים מעמיקים מדוע סיום הטיפול הכימותרפי או הניתוחי אינו סופו של תהליך הריפוי, ומהם הצעדים שחייב החולה לנקוט כדי להבטיח שיישאר נקי מסרטן.

·הסברים משכנעים מדוע הגישות המתירות לחולי סרטן לאכול כל מה שהם רוצים, מסוכנות ומדוע יש לשנות את התזונה של מי שחלה בסרטן.

הספר כולל מפות להתחלה מהירה שיובילו אתכם למידע הרלוונטי ביותר למצבכם. כמו כן מכיל הספר סיפורי מקרים רבים מהקליניקה, שיתמכו בכם ויעוררו בכם השראה.

"ספר זה מגיש תוכנית מעשית ומפורטת בעלת בסיס תיאורטי מוצק, רקע מדעי רחב וניסיון מעשי מתועד ומוכח. הספר משובץ בתיאורי מקרים מרשימים ונותני תקווה. התוכנית המתוארת בספר עשויה לעזור לאנשים רבים."

פרופ' יעקב שהם, מתוך ההקדמה לספר.

על המחבר

ד"ר קית בלוק (M.D.) הוא המנהל הרפואי של מרכז בלוק לטיפול משולב בסרטן באוואסטון, אילינוי. הוא מכהן כמנהל הלימודים של רפואה משולבת ב בית הספר לרפואה באוניברסיטת אילינוי ומייסד ומנהל מדעי של המכון לגישה משולבת בחקר הסרטן. ד"ר קית בלוק משמש גם כעורך הראשי של כתב העת המקצועי Integrative Cancer Therapiesוחבר בוועד המנהל של מערך איסוף הנתונים הרפואיים על שיטות משלימות ואלטרנטיביות במכון הלאומי לסרטן של ארצות-הברית. היכנסו לאתר האינטרנט של ד"ר בלוק בכתובת: www.lifeovercancer.com.

גישה חדשה לטיפול משולב בסרטן - סיקור הערב "חיים עם הסרטן"


לצפייה נוספת:


כריס קאר, מציגה בספרה: "דיאטה סקסית משגעת" את תהליך הריפוי ממחלת הסרטן באמצעות שינוי תזונתימאמרים מתוך הספר:
 
לקריאה נוספת:

מוצרים נילווים

סמן את המוצרים שברצונך להוסיף ולחץ על כפתור
  • דיאטה סקסית משגעת
    תוכנית מהפכנית לדיאטה וניקוי רעלים לבריאות טובה רב-מכר של הניו-יורק טיימס
    מחיר 98

    מבצע 78